![smart-bear-pro-stratologisi smart-bear-pro-stratologisi](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-pro-stratologisi.jpg)
![smart-bear-chart_new smart-bear-chart_new](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-chart_new.jpg)
#1
ΠΡΟ-ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ
Διαδικασία συλλογής δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα, δημογραφικά και ιατρικά προσωπικά δεδομένα, μέσω ενός ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου, για τους σκοπούς της υλοποίησης της φάσης «Προ-Στρατολόγησης» του Ευρωπαϊκού Προγράμματος SMARTBEAR. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου θα γίνει διαδικτυακά από εξειδικευμένους και κατάλληλα εκπαιδευμένους ερευνητές του δήμου μέσω διαδικτυακής εφαρμογής και με την χρήση tablet και βάσει της ανάλυσης των δεδομένων, θα αξιολογηθεί η καταλληλότητά προς συμμετοχή στην επόμενη φάση του Προγράμματος.
#2
EΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Διαδικασία συλλογής δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα, δημογραφικά και ιατρικά προσωπικά δεδομένα, μέσω ενός ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου, για τους σκοπούς της υλοποίησης της φάσης «Προ-Στρατολόγησης» του Ευρωπαϊκού Προγράμματος SMARTBEAR. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου θα γίνει διαδικτυακά από εξειδικευμένους και κατάλληλα εκπαιδευμένους ερευνητές του δήμου μέσω διαδικτυακής εφαρμογής και με την χρήση tablet και βάσει της ανάλυσης των δεδομένων, θα αξιολογηθεί η καταλληλότητά προς συμμετοχή στην επόμενη φάση του Προγράμματος.
![smart-bear-pro-stratologisi smart-bear-pro-stratologisi](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-pro-stratologisi.jpg)
![smart-bear-chart_new smart-bear-chart_new](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-chart_new.jpg)
![smart-bear-pro-stratologisi smart-bear-pro-stratologisi](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-pro-stratologisi.jpg)
![smart-bear-chart_new smart-bear-chart_new](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-chart_new.jpg)
#3
ΕΠΙΛΕΞΙΜΟΤΗΤΑ
Διαδικασία συλλογής δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα, δημογραφικά και ιατρικά προσωπικά δεδομένα, μέσω ενός ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου, για τους σκοπούς της υλοποίησης της φάσης «Προ-Στρατολόγησης» του Ευρωπαϊκού Προγράμματος SMARTBEAR. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου θα γίνει διαδικτυακά από εξειδικευμένους και κατάλληλα εκπαιδευμένους ερευνητές του δήμου μέσω διαδικτυακής εφαρμογής και με την χρήση tablet και βάσει της ανάλυσης των δεδομένων, θα αξιολογηθεί η καταλληλότητά προς συμμετοχή στην επόμενη φάση του Προγράμματος.
#4
ΕΝΤΑΞΗ-ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ
Διαδικασία συλλογής δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα, δημογραφικά και ιατρικά προσωπικά δεδομένα, μέσω ενός ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου, για τους σκοπούς της υλοποίησης της φάσης «Προ-Στρατολόγησης» του Ευρωπαϊκού Προγράμματος SMARTBEAR. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου θα γίνει διαδικτυακά από εξειδικευμένους και κατάλληλα εκπαιδευμένους ερευνητές του δήμου μέσω διαδικτυακής εφαρμογής και με την χρήση tablet και βάσει της ανάλυσης των δεδομένων, θα αξιολογηθεί η καταλληλότητά προς συμμετοχή στην επόμενη φάση του Προγράμματος.
![smart-bear-pro-stratologisi smart-bear-pro-stratologisi](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-pro-stratologisi.jpg)
![smart-bear-chart_new smart-bear-chart_new](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-chart_new.jpg)
![smart-bear-pro-stratologisi smart-bear-pro-stratologisi](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-pro-stratologisi.jpg)
![smart-bear-chart_new smart-bear-chart_new](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smart-bear-chart_new.jpg)
#5
ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ
Διαδικασία συλλογής δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα, δημογραφικά και ιατρικά προσωπικά δεδομένα, μέσω ενός ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου, για τους σκοπούς της υλοποίησης της φάσης «Προ-Στρατολόγησης» του Ευρωπαϊκού Προγράμματος SMARTBEAR. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου θα γίνει διαδικτυακά από εξειδικευμένους και κατάλληλα εκπαιδευμένους ερευνητές του δήμου μέσω διαδικτυακής εφαρμογής και με την χρήση tablet και βάσει της ανάλυσης των δεδομένων, θα αξιολογηθεί η καταλληλότητά προς συμμετοχή στην επόμενη φάση του Προγράμματος.
![smartbear_logo_retina smartbear_logo_retina](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/smartbear_logo_retina.png)
Πλατφόρμα ερευνητικών εργαλείων
ελληνικού πιλότου SMARTBEAR
![cef_logo_el cef_logo_el](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/cef_logo_el.png)
Πληροφορίες
![dimos-palaiou-falirou_logo dimos-palaiou-falirou_logo](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/dimos-palaiou-falirou_logo.png)
Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Διεύθυνση: Τερψιχόρης 51, Π.Φάληρο 17562
Τηλέφωνο: (+30) 213 2020 333
Email: europe@palaiofaliro.gr