Συνάντηση της ομάδας εργασίας του Ελληνικού Πιλότου του προγράμματος Smart Bear (MPF – Δήμος Παλαιού Φαλήρου και RoP – Περιφέρεια Πελοποννήσου) και της κλινικής ομάδας του ΕΚΠΑ (UNKA) , πραγματοποιήθηκε στις 4 Αυγούστου στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Παλαιού Φαλήρου, προκειμένου να συζητηθούν οι επικείμενες διαδικασίες για την κλινική επάνδρωση του ελληνικού πιλότου και τεχνικές διευκρινίσεις από τους κλινικούς. Η συζήτηση ήταν άκρως αποτελεσματική και εποικοδομητική, με τους εταίρους του ελληνικού πιλότου και τους κλινικούς να δηλώνουν αισιόδοξοι για την πορεία του προγράμματος.
![](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/unnamed-1-1024x576.jpg)