Ο Δήμος Παλαιού Φαλήρου αποδέχτηκε την πρόσκληση της Ελληνικής Εταιρείας Βιοιατρικής Τεχνολογίας(ELEBIT) και με τη συνεργάτιδα του έργου και Νοσηλεύτρια κα Ναταλία Μάρκου παρουσίασε το καινοτόμο πρόγραμμα Smart Bear στους σύνεδρους.
![](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/387757617_302170499229919_4724184487367735847_n.jpg)
Ο Δήμος Παλαιού Φαλήρου αποδέχτηκε την πρόσκληση της Ελληνικής Εταιρείας Βιοιατρικής Τεχνολογίας(ELEBIT) και με τη συνεργάτιδα του έργου και Νοσηλεύτρια κα Ναταλία Μάρκου παρουσίασε το καινοτόμο πρόγραμμα Smart Bear στους σύνεδρους.