Ο Δήμαρχος Ιωάννης Φωστηρόπουλος παρευρέθη στη Γενική Συνέλευση του προγράμματος Smart Bear, εκπροσωπώντας τον Δήμο Παλαιού Φαλήρου, που έλαβε χώρα στη Μαδέρα της Πορτογαλίας από 24 έως 28 Οκτωβρίου 2022
![](https://smart-bear.gr/wp-content/uploads/312523265_142784968501807_4920361834791617981_n-1024x768.jpg)
Ο Δήμαρχος Ιωάννης Φωστηρόπουλος παρευρέθη στη Γενική Συνέλευση του προγράμματος Smart Bear, εκπροσωπώντας τον Δήμο Παλαιού Φαλήρου, που έλαβε χώρα στη Μαδέρα της Πορτογαλίας από 24 έως 28 Οκτωβρίου 2022